Nasza drukarnia zajmuje się drukiem UV. Jest to metoda dopiero co odkryta, ale podjęliśmy się tego wyzwania aby rozszerzyć wachlarz produktów dla naszych klientów. Zajmuje się tym najlepiej wykwalifikowana oraz zaangażowana kadra. Zamówienie wykonywane jest w jak najszybszym tępie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby zamówienie było wykonane z jak największą dokładnością. Pozwalają nam na to nowoczesne maszyny.

Przyjmujemy zamówienia od naszych klientów internetowo jak i stacjonarnie – Naszą drukarnie znajdziecie w Olsztynie przy ulicy Boenigka 7D.

Produkujemy zegary, długopisy, etui na telefon bądź tablet. Drukujemy również na drewnie oraz tworzywach sztucznych takich jak: płyty PCV, dibondny, plexi, szkło, MDF, oraz karton. Jeżeli jesteś kreatywny i masz swój zamysł – zrealizujemy go dla ciebie.

Druk UV jest doskonały do tworzenia systemów reklamowych. Stworzymy dla ciebie co tylko zechcesz – Banery reklamowe, siatki, folie i tkaniny. Druk na tych materiałach jest bardzo trwały, żywotny i wygląda efektownie.