Nadruk na koszulkach Olsztyn

Naszą pasją są nadruki na odzież. Firma Nadruk od ręki (NOR) to zespół młodych specjalistów ciągle się rozwijających, chcących iść wraz z rozwojem technik nadruków na odzież. Jesteśmy bogaci w niestandardowe pomysły na zdobienie tekstyliów. Nadruki na odzieży wykonujemy już od przeszło dekady.

Firma NOR oferuje swoim klientom nadruki najwyższej jakości na koszulkach, bluzach oraz odzieży sportowej. Nadruki wykonujemy takimi technikami jak: sitodruk, który jest stosowany przy nakładzie minimum 30 sztuk powtórzenia jednego wzoru/grafiki, druk cyfrowy DTG  w tym przypadku nadruk możliwy jest już od jednej sztuki , możemy wykonać nadruk na koszulce w pełnym kolorze, możemy odzwierciedlić grafikę jakości cyfrowej i trwałości porównywalnej do sitodruku, pozwala Nam na to drukarka japońskiej firmy Brother model GTX. Sublimacja, którą stosujemy na materiale o składzie minimum 60% poliestru, znakomity do odzieży sportowej czy gadżetów reklamowych jak i akcesoriów, termotransfer (technika nadruku dla niskich nakładów czy pojedynczych sztuk, nadruk przypomina gumę w dotyku), dżety kryształkami (znakomite do odzieży eleganckiej casual), ostatnią techniką nadruków na odzieży jest od lat znany haft komputerowy, zdobienie jest trwałe i eleganckie.

Do każdego zamówienia wybieramy optymalną technikę nadruku na koszulce. Gwarantujemy nadruki na koszulkach  i pozostałej odzieży na  najzelżywszym poziomie.

 W Naszej firmie wykonamy dla Pastwa firmową odzież z nadrukiem, aby sprostać Państwu oczekiwaniom rozszerzyliśmy Nasz park maszynowy o własną szwalnie. Jesteśmy w stanie indywidualnie podejść do wymagań, uszyć odzież według wytycznych klienta takich jak: krój, kolor, materiał. Koszulki z nadrukiem to znakomita forma reklamy dla firm podczas eventow imprez firmowych czy eventów reklamowych, klubów sportowych podczas imprez. Odzież zdobiona własnym logo u pracowników staje się bardziej prestiżowa, pracownik z firmową odzieżą z nadrukiem wzbudza większe zaufanie u kontrahentów.

Nadruk w NOR Olsztyn

 Naszym największym zamiłowaniem jest nadruk na koszulkach. Do każdego zamówienia usługi nadruki na koszulkach podchodzimy indywidualnie. Przed przystąpieniem do nadruku dobieramy optymalna technikę, tak aby jakość i cena za usługę zdobienia szła w parze. Powierzając nam usługę nadruków mogą być Państwo w pełni pewni, że Wasza odzież trafiła w odpowiednie ręce.