SZYCIE – NASZA PASJA!

Nasza szwalnia szybko oraz dokładnie zrealizuje twój zamysł na odzież. Wykorzystujemy do tego najlepszej jakości tekstylia, nicie oraz nowoczesne maszyny typu: stebnówka, renderówka, podszywarka. Posługujemy się także technikami szycia jak overlock czy autolap. By uzyskać, najlepsze efekty wymagane przez klienta przy szyciu ubrań.

Szwalnia mieści się w Olsztynie przy ulicy Boenigka 7D. Szyjemy odzież sportową na zamówienie dla największych klubów sportowych w Polsce, odzież militarną i mundurową, a także przemysłowe zamówienia na ubrania. Zachęcamy wszystkich do składania zamówień. Wykonają je specjaliści w swoim fachu – Nasi pracownicy, którzy pomogą oraz doradzą w doborze materiałów, kolorów a także wzorów.

Zajmujemy się szyciem odzieży sportowej, streetwearowej jak i casual (koszulki oraz bluzy).

Produkujemy metki żakardowe, wszywki, etykiety skórzane (skórki grawerowane laserowo) jak i inne elementy odzieżowe. Odzież zdobimy rożnymi technikami takimi jak: sitodruk, haft komputerowy, sublimacja (+ Fullprint), DTG, solwent jak i flex. Dzięki temu, możemy stworzyć w pełni zadrukowane ubrania i części garderoby.

Nie martw się, że nie znasz się na doborze materiału, technik szycia odzieży lub nie wiesz jak uzyskać ubrania w pełni zadrukowane. Jesteśmy od tego, żeby Cię wyręczyć w zawiłościach

Odszyjemy dla Ciebie każdą możliwą odzież, stopniujemy rozmiary i zapewnimy spersonalizowane oznaczenie odzieży.

Wyślij do nas wytyczne czego od nas oczekujesz, a nasi projektanci stworzą wszystko dla ciebie, drużyny czy zespołu odzież wyróżniającą się na tle innych. Połączenie nowoczesnej szwalni oraz naszych zaawansowanych maszyn drukujących jest najlepsza ofertą dla ciebie! Stworzymy dla ciebie od wizualizacji, aż do gotowej odzieży dbając o każdy szczegół.

Masz własny własny pomysł na odzież i swój projekt/wykrój? Jesteśmy dla Ciebie w tym wyzwaniu.
Dostarczając do nas swoje wykroje masz pewność odwzorowania rozmiaru i jego powtarzalność.

Jeśli chcesz stworzyć swoją markę, lub kolekcję odzieży. To widocznie trafiłeś w dobre miejsce!